Запитання та відповіді

Де знаходяться магазини «Фора»?
Магазини мережі «Фора» розташовані в Києві, Харкові, Криму та деяких інших містах України. Тут ви можете дізнатися про те, де розташований найближча до вас «Фора».
Що можна купити в супермаркетах «Фора»?
Магазини мережі «Фора» пропонують покупцям широкий вибір продуктів харчування, а також промислові товари та косметику. Асортимент супермаркетів досягає 5 000 найменувань продукції. Крім того, в магазинах «Фора» Ви можете знайти якісні товари за доступною ціною під власною торговою маркою мережі «Премія». Також у деяких магазинах мережі для Вас випікається свіжих хліб за різноманітними рецептами, Ви можете купити готові страви у відділах кулінарії, а також свіжу рибу та м'ясо.
Чи є в «Форі» дисконтні картки?
Покупці торгової мережі «Фора» можуть отримати більше винагород від покупок в супермаркетах, ставши учасниками програми для постійних покупців «Фора club». Програма «Фора club» допомагає заощадити гроші, здійснюючи покупки, а також отримати додаткові індивідуальні переваги.
Що таке ВТМ «Премія»?
У своєму асортименті магазини «Фора» представляють продукцію ВТМ «Премія», яка є власною торговою маркою мережі. ВТМ «Премія» пропонує покупцям широкий вибір товарів щоденного вжитку за розумною ціною. Якість товарів ВТМ «Премія» відповідає якості брендової продукції.
Кому належить торгова мережа «Фора»?
Мережа «Фора» належить торгово-промисловому холдингу Fozzy Group, який має значний досвід у сфері роздрібної торгівлі.tr