Відкриття нового магазину «Фора» м. Ніжин, Батюка вул., 9

13 березня о 12:00 в м. Ніжин по вул. Батюка, 9 мережа «Фора» відкриває свій 244-й магазин.
Жителі Ніжина вже знайомі з «Форою», але ми постійно працюємо над собою й удосконалюємось для своїх гостей. У новому магазині ми порадуємо всіх відвідувачів свіжою запашною випічкою та  стравами на грилі. Нашим гостям ми пропонуємо до 5 тис. найменувань товарів, серед яких продукція власного імпорту – товари з-за кордону за вигідними цінами, широкий асортимент власних торговельних марок «Премія», «Повна Чаша», «Повна Чарка» та ін.
Усі гості зможуть скористатись зручною бонусною програмою «Фора club»: з кожної покупки накопичувати бали, які на початку наступного місяця переводяться в бонус-знижку. Чим більше балів накопичено, тим більша економія при покупці в наших магазинах. Спеціальні пропозиції та акції «Фора club» додатково примножують бали та дозволяють більше економити на покупках у магазині.
В магазинах «Фора» з повагою ставляться до своїх покупців, тому персонал завжди чемний та привітний, магазини охайні, продукти свіжі, а ціни невисокі.
Тож запрошуємо всіх жителів Ніжина на відкриття «Фори» та свято Масляної! Розчарованим не буде ніхто, адже на наших гостей чекають смачні млинці, запашна кава та чай, акції та розіграші, шоу ходулістів і яскравий виступ співачки Каті Бойко.

Возврат к списку

 
tr