СЕРЦЕ Б’ЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ…

СЕРЦЕ Б’ЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ…

    СЕРЦЕ Б’ЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ…

    Мережа магазинів «Фора» спільно з ТМ «Яготинське для дітей», Уфондом та Українською біржею благодійності запускають проект «Серце б’ється завдяки…». Мета проекту – допомога дітям із вродженими вадами серця.

    1 грн з кожної одиниці продукції ТМ «Яготинське для дітей», придбаної в мережі магазинів «Фора», буде використана з благодійною метою. Акція проходить із 15.09 по 15.10.2017 року. Зібрані кошти будуть використані для покупки спеціальних пристроїв – стентів, оклюдерів та спіралей, які використовуються для проведення ендоваскулярних операцій.

    Операції для дітей будуть проводитись у кращих спеціалізованих клініках України – в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова (Київ) та в Київському Інституті серця.

    В Україні щороку народжується понад 4 000 дітей із вадами серця. Більшості з них необхідна операція. Деякі з таких операцій можна провести ендоваскулярно, тобто без розрізу грудної клітини і, відповідно, без загального наркозу. Для таких операцій потрібні спеціальні пристрої – стенти, оклюдери та спіралі. Клінікам не вистачає коштів із держбюджету, щоб надати допомогу кожному, хто цього потребує.


Возврат к списку

 
tr