СЕРЦЕ Б’ЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ…

СЕРЦЕ Б’ЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ…


    15 вересня  мережа магазинів «Фора» спільно з ТМ «Яготинське для дітей», Уфондом та Українською біржею благодійності запустили проект «Серце б’ється завдяки…».

    1 грн з кожної одиниці продукції ТМ «Яготинське для дітей», придбаної в мережі магазинів «Фора», буде використана з благодійною метою.

    Наша мета – зібрати кошти для покупки дитячих оклюдерів і проведення операцій дітям із вродженими вадами серця.

    Однією з таких стане трирічна Марійка Коробко. У дівчинки вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки. Марійці часто не вистачає кисню, її долають напади слабкості, стає складно дихати. Навіть під час улюблених танців виникає задишка. Дівчинці потрібна термінова ендоваскулярна операція із застосуванням оклюдера – спеціальної «латки». Це найбільш щадний метод, під час якого не потрібно розрізати грудну клітину і не потрібно застосовувати загальний наркоз. Дівчинку прооперують безкоштовно, але потрібно оплатити дорогий оклюдер. Мама Марійки сама виховує двох дітей. І їм дуже потрібна наша допомога.

    «Одразу після народження дочки лікарі почули у неї в серці шуми і порадили після виписки зробити УЗД. У три місяці Марію обслідували і поставили діагноз «вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки». Лікарі пояснили, що тут немає нічого страшного, і дефект може закритись сам. Дочка почувала себе добре, і лікування нам не призначали. Коли Марії виповнилось два роки, ми почали проходити медогляд для дитячого садка. Кардіолога стривожив стан її серця, і він направив Марію на поглиблене обстеження до Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. З’ясувалось, що Марія потребує термінового оперативного втручання, оскільки дефект збільшується і вже негативно впливає на стан організму. Навіть після невеликих фізичних навантажень у Марії почала з’являтись задишка, болі в серці. Кардіохірурги наполягають на терміновій операції – зараз її можна провести більш щадним способом, без розрізу грудної клітини, за допомогою оклюдера. Операцію проведуть безкоштовно, а оклюдер я повинна оплатити сама. У мене немає таких грошей. Марія – моя друга дитина, синові десять років. Два роки тому помер чоловік, я – мати-одиначка. Зараз перебуваю у декретній відпустці», – розказує Іванна, мама Марії.

    Марійка дуже любить танцювати, але не може – мама їй забороняє через часті напади болю та задишку.

    Завідувач відділу ендоваскулярного лікування  вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Марія потребує оперативного лікування – ендоваскулярного закриття дефекту за допомогою оклюдера. Після щадної операції дівчинка швидко відновиться і буде нормально рости й розвиватись».

    Разом нам вдасться подарувати Марійці найголовніше – її здорове серце.


Возврат к списку

 
tr