СЕРЦЕ Б’ЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ…

СЕРЦЕ Б’ЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ…

    З 15 березня у магазинах «Фора» знову стартувала благодійна акція «Серце б’ється завдяки…». Разом із ТМ «Яготинське для дітей», Уфондом та з допомогою наших гостей ми знову збиратимемо кошти для діток із вродженими вадами серця. Гроші будуть використані на покупку спеціальних пристроїв – оклюдерів, стентів та спіралей, які потрібні для проведення ендоваскулярних операцій хворим дітям.

    Із 15.03 по 15.04 з покупки кожної одиниці продукції ТМ «Яготинське для дітей» 1 грн буде використана з благодійною метою.

    Операції для дітей будуть проводитись у кращих спеціалізованих клініках України – в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова (Київ) та в Київському Інституті серця.

    Акція проводиться вдруге. Під час першої хвилі проекту нам разом вдалось зібрати 174 тис. грн. За рахунок цих коштів було проведено 3 операції і врятовані життя Маші, Юлі та Нікіти. Детальніше про це можна подивитись на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/fora.ukraine/videos/952996734865852/

    В Україні щороку народжується понад 4 000 дітей із вадами серця. Більшості з них необхідна операція. Деякі з таких операцій можна провести ендоваскулярно, тобто без розрізу грудної клітини і, відповідно, без загального наркозу. Для таких операцій потрібні спеціальні пристрої – стенти, оклюдери та спіралі. Клінікам не вистачає коштів із держбюджету, щоб надати допомогу кожному, хто цього потребує.


Возврат к списку

 
tr