СЕРЦЕ АНІТИ СІЧКАРУК…

СЕРЦЕ АНІТИ СІЧКАРУК…

     З 15 березня в мережі «Фора» стартував благодійний проект «Серце б’ється завдяки…». Разом із ТМ «Яготинське для дітей», благодійним фондом Уфонд та гостями мережі ми збираємо кошти для покупки дитячих оклюдерів та проведення операцій дітям із вродженими вадами серця.

    1 грн з кожної одиниці продукції ТМ «Яготинське для дітей», придбаної в мережі «Фора», буде використана з благодійною метою.

    Однією з тих, хто отримає допомогу, буде маленька Аніта Січкарук. Дівчинці півтора роки. У неї вроджена вада серця – відкритий артеріальний протік і відкрите овальне вікно, яке не затягнулось. Дівчинка росте, і вада збільшується. Аніті постійно не вистачає кисню, вона постійно відчуває слабкість, стає важко дихати. Потрібна термінова ендоваскулярна операція із застосуванням оклюдера – спеціальної «спіралі». Це найбільш щадний метод, який не вимагає розрізу грудної клітини. Прооперують дівчинку безкоштовно, але потрібно придбати оклюдер. У батьків Аніти немає потрібної суми.

    «Те, що у дочки будуть проблеми зі здоров’ям, лікарі сказали ще під час вагітності. Ми з чоловіком так сподівались, що це помилка. Та, на жаль, прогноз підтвердився. Аніта з’явилась на світ у результаті складних пологів. Майже одразу після народження доньки поставили діагноз вроджена вада серця – відкритий артеріальний протік, відкрите овальне вікно і синдром Дауна. Тоді лікарі вирішили почекати з операцією, була надія, що протягом року протік закриється сам і хірургічне втручання не знадобиться. Але останнє обстеження показало, що відкрите артеріальне вікно майже затягнулось, а в ситуації з артеріальним протоком операції не уникнути – отвір лише збільшується. Зробити її можна найбільш щадним способом, з використанням спеціальної «спіралі» - оклюдера. Операцію зроблять безкоштовно, по квоті, але потрібно сплатити за оклюдер. А для нас потрібна сума непосильна, працює лише чоловік – зварником, живемо на його зарплату та допомогу на дитину», – розказує Іванна, мама Аніти.

    Завідувач відділення ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «Аніті необхідне оперативне лікування – ендоваскулярна оклюзія. Саму операцію можна зробити за рахунок бюджету, але для неї потрібно придбати оклюдер – прилад, який стане «латкою» на серці дівчинки. Після операції стан дитини значно покращиться».

    Разом ми зможемо допомогти Аніті.


Возврат к списку

 
tr