Новини

Ребрендинг в м.Судаку, по вулиці Гагаріна, 1
Ребрендинг в м.Судаку, по вулиці Гагаріна, 1
Ребрендинг в м.Судаку, по вулиці Гагаріна, 1. Веселі клоуни, шоу ходулістів, розіграш цінних призів – це ще не весь список сюрпризів, якими «Фора» радувала своїх гостей. Тепер знову всі бажаючі можуть придбати якісний та свіжий товар за доступною ціною.

Ребрендинг магазину на вул. Миропільська, 1
Ребрендинг магазину на вул. Миропільська, 1
Ще одна «Фора» набула нового фірмового стилю. 5 березня відремонтований та стилізований магазин відкрився. Веселі клоуни, шоу ходулістів, розіграш цінних призів – це ще не весь список сюрпризів, якими «Фора» радувала своїх гостей. Тепер знову всі бажаючі можуть придбати якісний та свіжий товар за доступною ціною.

Новий магазин у м. Пирятин
Новий магазин у м. Пирятин
У Пирятині на вул. Леніна, 1 відкрився новий магазин «Фора». Місцеві жителі отримали запрошення з 4%-ою знижкою на будь-яку покупку і з задоволенням прийшли на свято. Наші ціни приємно вразили всіх покупців. А розіграні подарунки, серед яких хлібопічки, допоможуть господиням гарно підготуватись до Великодня та травневих свят.

Новий магазин, місто Умань
Новий магазин, місто Умань
    Тепер ми в Умані! 6 березня відбулось святкове відкриття нового магазину в м. Умань на вул. Тищика, 14 а. Нині тисячі жителів не лише міста, а й усього району зможуть купувати якісні товари за найвигіднішими цінами. Незадоволених на святі не було – гості отримали безліч подарунків та море приємних вражень.


 
tr