shop.fora.ua
banner

Сталий розвиток

Мережа Фора – це піклування в дії. Піклування не лише про наших гостей та працівників. У це поняття ми вкладаємо набагато більше. Разом ми будуємо компанію, яка з повагою ставиться до суспільства та планети. Ми впроваджуємо проєкти, що базуються на засадах сталого розвитку.
DescriptionDescriptionDescription
Для довкілля
Ми впроваджуємо вимоги міжнародного стандарту ISO 14001 «Системи екологічного менеджменту». Це означає, що ми дотримуємося чинного українського законодавства у сфері охорони довкілля. Ми реалізовуємо принципи раціонального використання природних та енергоресурсів, а також розробляємо стратегію поводження з відходами.
DescriptionMystery shopperMystery shopper
Енергозберігаючі технології, економія ресурсів
Ми встановлюємо у магазинах системи рекуперації тепла від холодильного обладнання. Вони використовуються для обігріву приміщень магазинів взимку та кондиціонування літом, нагріву води для побутових потреб.
Ми встановлюємо сучасне холодильне обладнання, щоб зменшити втрати електричної енергії.
Ми удосконалюємо обладнання теплових завіс на вході до магазинів, щоб оптимізувати їхню роботу та споживання енергоносіїв залежно від погодних умов. Ми замінюємо освітлення в магазинах на світлодіодне, щоб більш раціонально споживати електроенергію. Ми встановили на двох магазинах мережі сонячні електростанції, які частково покривають потреби об’єкта в електричній енергії. В майбутньому плануємо масштабувати проект.
Ми прагнемо економити водні ресурси, тому встановлюємо систему крапельного поливу зелених насаджень біля нових магазинів Фора.
DescriptionMystery shopperMystery shopper
Icon
Заправки для електрокарів
Ми встановлюємо на паркувальних майданчиках своїх магазинів зарядні пристрої для електромобілів. Мережа Фора вирішила долучитись до створення електромобільної інфраструктури і таким чином зробити свій внесок у захист навколишнього середовища. Наразі вже працює 48 ЕЗС біля магазинів. Більшість зарядних пристроїв встановлені на міжміських трасах. Таке розташування станцій спрощує можливість подорожей електромобілем на далекі відстані. Наразі практично кожен магазин, де є технічна можливість, обладнаний електрозарядною станцією.
Icon
Роздільний збір сміття та сортування вторсировини
Ми впроваджуємо принцип роздільного збору відходів. В усіх магазинах Фора працівники сортують папір, плівку та пластик, і віддають їх на переробку спеціалізованим підприємствам. Окрім того, уже в трьох магазинах мережі та офісних приміщеннях компанії ми встановили контейнери для роздільного збору. В 2022 році ми плануємо масштабувати проект.
DescriptionMystery shopperMystery shopper
Icon
Електронний документообіг
Ми підключились до системи електронного документообігу «Вчасно». Тепер ми ведемо обмін документами з нашими партнерами через онлайн-сервіс. Це не лише значно пришвидшує та спрощує робочі процеси, а ще й створює більш безпечні умови праці для наших співробітників і суттєво економить світові ресурси деревини.
Icon
Мінімізуємо пластик
Ми замінюємо поліетиленові пакети в магазинах на пакети з рослинною речовиною у складі. Ми пропонуємо нашим гостям користуватись багаторазовими торбинками для складання покупок у Форі. Ми вводимо у продаж багаторазові мішечки для круп та овочів і фруктів.
DescriptionDescriptionDescription
Для Гостей
DescriptionMystery shopperMystery shopper
Якість продукції
У торговельних мережах Fozzy Group впроваджена окрема служба контролю якості продукції — спеціальний департамент якості, який займається системною роботою з постачальниками, розробкою внутрішніх процедур і стандартів компанії. У такий спосіб ми робимо все можливе для того, щоб пропонувати Гостям товари гарантованої якості, максимально відповідні їхнім очікуванням.
DescriptionMystery shopperMystery shopper
Icon
Соціальні стелажі
Ми встановлюємо у магазинах соціальні стелажі «Потребуєш – візьми, маєш змогу – поклади». Проєкт спрямований допомогти тим, хто не має можливості купувати продукти харчування. На стелажах кожен, хто хоче допомогти, залишає придбані продукти, а ті, хто цього потребують, можуть їх взяти. Наразі встановлено уже 54 стелажі. На 2022 рік плануємо і далі розширювати проєкт.
DescriptionMystery shopperMystery shopper
Icon
Благодійна діяльність
У 2017 році спільно з Українським Фондом Допомоги ми створили благодійний проєкт «Серце б’ється завдяки…». Наша мета – допомогти закупити імпланти для проведення ендоваскулярних операцій дітям із вадами серця. У період дії акції 1 грн з кожної одиниці проданої продукції компанії-партнера або ж конкретного продукту перераховується до благодійного фонду. За період існування проєкту завдяки нашим Гостям вдалось зібрати 1 838 205 грн і провести 28 операцій дітям.

Окрім того, ми активно співпрацюємо з благодійним фондом Let’s Help, які опікуються людьми літнього віку. У 2020 році ми зібрали та за допомогою фонду передали продуктові набори бабусям і дідусям у геріатричних пансіонатах, а також підопічним центрів соціального захисту. У 2021 році ми створили проєкт «Бали добра», де кожен Гість може завдяки мобільному додатку Фора перерахувати бали на придбання продуктів для літніх людей.
Icon
Зворотний зв’язок
Всі Гості нашої мережі можуть залишити будь-які побажання, пропозиції чи зауваження, а саме:
  • звернутись за телефоном 0800301230;
  • заповнити форму реєстрації звернення на нашому сайті за посиланням;
  • у мобільному додатку Фора: у розділі «Профіль» слід перейти за посиланням «Підтримка».
Кожне звернення допомагає нам стати кращими.
DescriptionDescriptionDescription
Для працівників
Щодня ми вдосконалюємо та вдосконалюємося завдяки своїм співробітникам, тому піклування про них - для нас головний пріоритет. Компанія впроваджує нові проєкти, що покликані зробити умови праці для працівників якомога зручнішими.
DescriptionMystery shopperMystery shopper
Міжнародні стандарти
Ми впроваджуємо вимоги міжнародних стандартів ISO 39001 «Система управління безпекою дорожнього руху» та ISO 45001 «Система менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці», адже піклуємось про здоров’я та безпеку наших співробітників та людей навколо. Політика у сфері безпеки дорожнього руху.
DescriptionMystery shopperMystery shopper
Icon
Зворотний зв’язок
Ми впровадили систему зворотного зв’язку «Лінія Довіри», щоб кожен працівник мережі Фора міг залишити свої пропозиції, зауваження, запитання чи скарги телефоном або через електронну пошту. За бажання, звернення можна залишати анонімно.
Icon
Професійний розвиток
Ми створюємо можливості професійного розвитку для співробітників мережі – ми пропонуємо програми навчання та кар’єрного росту.
DescriptionDescriptionDescription
Для партнерів
Ми взаємодіємо з партнерами та контрагентами на принципах відкритості, прозорості та взаємної поваги. Ми несемо персональну відповідальність і прагнемо до співпраці, яка заснована на повазі та справедливості. Фора здійснює свою діяльність відповідно до вимог чинного законодавства. Ми прагнемо до довгострокової і взаємовигідної співпраці. Ми працюємо з підприємствами, які мають хорошу репутацію, ведуть прозору діяльність та відповідають вимогам щодо соціально-екологічної відповідальності, впровадженим у Форі. Ми перевіряємо наших партнерів на відповідність цим критеріям, коли розпочинаємо взаємодію з ними. Компанія виступає за чесність у всіх угодах та високу якість товарів та послуг. Ми закликаємо наших партнерів доєднуватись до соціальних проєктів та проєктів зі збереження довкілля, а також вести свою діяльність керуючись принципами Сталого розвитку.
0.22.19 / 0.0.0
shop.fora.ua
FacebookInstagramYoutubeTelegram
© 2002-2024 “Фора”. Усі права захищені.
Google Play Market
shop.fora.ua Персональна сторінка
© 2002-2024 “Фора”. Усі права захищені.
🍪

Ми використовуємо файли сookie, щоб дарувати вам персоналізований контент.

Детальніше