За результатами акції «Серце б’ється завдяки...» нам вдалося зібрати 136 575 грн та придбати три оклюдера, а це означає врятувати три сердечка. На зібрані гроші вже купили імплант для маленького Сашка, і до своїх операцій готуються ще двоє малюків.
Протягом жовтня наші Гості мали змогу купити будь-який пакет соку або нектару «Садочок» (200 чи 500 мл, 1,93 л), – а ми перераховували 1 грн з кожної одиниці товару на покупку імплантів для операцій дітям із вадами серця.
У 2017 році спільно з Українським фондом допомоги ми створили благодійний проєкт «Серце б’ється завдяки...». Наша мета – допомогти закупити імпланти для проведення ендоваскулярних операцій дітям із вадами серця. У період дії акції 1 грн з кожної одиниці проданої продукції компанії-партнера або ж конкретного продукту перераховується до благодійного фонду.
Львівська область прийняла нас дуже тепло і привітно, тому ми відкриваємо тут ще один супермаркет. 5 липня запрошуємо всіх за адресою: м. Миколаїв, вул. Чайковського Андрія, 18. Як завжди, пропонуємо чудовий сервіс та широкий асортимент товарів на щодень: свіжу випічку та піцу, власний імпорт, запашну каву і багато іншого. У нас завжди можна знайти різні акції та знижки, щоб ваш шопінг був ще...
Ми повертаємось! 5 липня відкриваємо для вас ще більш новий та сучасний магазин за адресою: м. Київ, просп. Лісовий, 23. Повністю оновлений магазин, який ми зробили ще більш комфортним для вас. На честь відкриття, ми підготували для вас приємні пропозиції, з 5 по 7 липня вас чекають*: кешбек 10% бонусами кава в подарунок Акції діють за умови сканування карти лояльності з...
Запрошуємо до оновленого супермаркету! 29 червня ми знову відкриваємось у с. Требухів, вул. Броварська, 19а Наш супермаркет став ще комфортнішим і сучаснішим для вас. Тут ви знайдете широкий асортимент товарів, власний імпорт, свіжу випічку і піцу, гарячу каву, а ще продукти Фуд ту ґо для смачного перекусу. Також пропонуємо різні акції та знижки для вигідного шопінгу. А ще, спеціально до...
Ще одна Фора у Вінницькій області готується відкрити свої двері за адресою: смт Теплик, вул. Незалежності, 28. 21 червня запрошуємо до нового магазину! Сучасний супермаркет із широким вибором товарів, запашною кавою, свіжою випічкою та піцою, свіжим м’ясом з власного м’ясного цеху та багато іншого. Також на відвідувачів чекають щотижневі знижки та різноманітні акції. А ще...
21 червня ми знову відкриємо для вас свої двері! Чекаємо за адресою: м. Київ, вул. Новопирогівська, 31. У оновленому сучасному магазині ви знайдете широкий асортимент товарів, ароматну каву, свіжу випічку та піцу, а ще продукти «Фуд-ту-ґоу» для смачного перекусу. Також не забуваємо вас радувати постійними щотижневими знижками та великою кількістю акцій. А ще, спеціально до...
Запрошуємо до оновленого магазину 15 червня! Фора у Великій Димерці стала ще зручнішою та сучаснішою і готова зустрічати своїх гостей. Чекаємо за адресою: смт Велика Димерка, вул. Промислова, 2-Б. Відтепер продуктовий шопінг буде ще приємнішим та швидшим, оскільки ми подбали про широкий асортимент та вигідні акційні пропозиції. І, звичайно, не забули про ароматну гарячу каву та...
Замовляйте на shop.fora.ua або в застосунку «Фора» товари на суму від 299 грн та отримайте 5% кешбеку при онлайн оплаті карткою банку ПУМБ або скориставшись терміналом кур’єра під час адресної доставки. Щоб отримати кешбек потрібно у мобільному додатку ПУМБ Online підключити партнерський кешбек від «Фора» на вкладці «Більше», розділ...
Вперше у Львівській області! 7 червня запрошуємо всіх на відкриття за адресою: м. Кам'янка-Бузька, вул. Тютюнника, 7б. У нас можна знайти свіжі овочі та фрукти, м’ясо і бакалію, товари власного імпорту, гарячу піцу, запашну випічку та каву і багато іншого. Також ми постійно пропонуємо знижки та акції, щоб шопінг був ще приємнішим. А для зручної оплати у Форі можна скористатися касами...
Ще одна Фора на Оболоні готується відкрити свої двері за адресою: м. Київ, просп. Оболонський, 26. Як завжди, пропонуємо чудовий сервіс та широкий асортимент товарів на щодень: свіжу випічку та піцу, власний імпорт, запашну каву і багато іншого. А ще у нас завжди можна знайти різні акції та знижки, щоб ваш шопінг був ще приємнішим. А ще, спеціально до відкриття ми підготували для вас...
27 квітня запрошуємо до нового магазину Фора за адресою: с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Амосова, 67, приміщення 128 Тепер улюблені продукти ще ближче до вас💚 Завітай скуштувати смачну піцу, запашну випічку та ароматну каву🥐 А ще, з 27 квітня по 11 травня на вас чекатимуть приємні пропозиції*: випічка власного виробництва та кава в асортименті зі знижкою -20% піца в...
3 травня відкриваємо для вас двері нашого оновленого магазину за адресою: смт Борова, вул. Миру, 15 Повністю оновлений супермаркет, який ми зробили ще більш комфортним для вас. Відтепер продуктовий шопінг буде ще приємнішим та швидшим, оскільки ми подбали про широкий асортимент та вигідні акційні пропозиції. І, звичайно, не забули про ароматну гарячу каву та свіжу випічку. А до...
Цього разу Фора відкриває свої двері за адресою: м. Київ, вул. Йорданська, 10 Сучасний супермаркет із широким вибором товарів, запашною кавою, свіжою випічкою та піцою, продукцією Фуд-ту-ґоу та багато іншого. Також на відвідувачів чекають щотижневі знижки та різноманітні акції. А щоб оплачувати покупки було ще зручніше та вигідніше, користуйтеся застосунком «Фора»! З...