Мережа супермаркетів "Фора" - переможець відразу в трьох номінаціях премії Retail Awards - 2015 "Вибір споживачів"

Безкоштовна гаряча лінія 0 800 30 12 30
Ваша найближча Фора
Ваша найближча Фора

Фора продовжує благодійний проект «Серце б’ється завдяки…»

01 Листопада 2018

З 1 листопада у Форі стартує третя хвиля проекту «Серце б’ється завдяки…». Цього разу партнером проекту стала ТМ «Агуша». А також незмінним благодійним партнером є «Український Фонд допомоги».

З кожної проданої одиниці продукції ТМ «Агуша», 1 грн буде перерахована до благодійного фонду. Зібрані кошти Український фонд допомоги направить на покупку обладнання для проведення ендоваскулярних операцій дітям із вадами серця. Зокрема, імплантів-оклюдерів, стентів та кондуїтів.

Операції для дітей будуть проводитись у кращих спеціалізованих клініках України — в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова та в Київському Інституті серця.

Проект «Серце б’ється завдяки…» був створений у вересні 2017 року. Під час двох попередніх хвиль проекту було зібрано 321175 грн і проведено ендоваскулярні операції на серці 6 маленьким дітям.

Довідка: в Україні щороку народжується понад 4000 дітей із вродженими вадами серця. Більшості з них необхідна операція. Клінікам не вистачає коштів із держбюджету, щоб надати допомогу кожному, хто цього потребує.

 

Офіційні правила благодійної акції «Серце б’ється завдяки…» 

Всі прес-релізи
інші прес-релізи