Мережа супермаркетів "Фора" - переможець відразу в трьох номінаціях премії Retail Awards - 2015 "Вибір споживачів"

Безкоштовна гаряча лінія 0 800 30 12 30
Ваша найближча Фора
Ваша найближча Фора

Кияни визнали «Фору» кращим магазином біля дому

26 Квітня 2017

26 квітня відбулась одна з найвизначніших подій у сфері роздрібної торгівлі – церемонія нагородження національної премії Retail Awards 2015 «Вибір споживача». Кращою мережею магазинів біля дому Києва було визнано «Фору».

Переможці визначались шляхом незалежного опитування споживачів компанією TNS, світовим лідером у галузі маркетингових досліджень. Під час вибору особливу увагу звертали на такі важливі для покупця критерії як цінова політика, асортимент, розташування, зручність, упізнаваність бренду, сервіс, програма лояльності тощо. Премія Retail Awards – це заслужений знак якості роботи роздрібної торгівлі.

У 2015 році «Фора» активно розвивалась. Окрім відкриття нових об’єктів, компанія займалась покращенням та ремонтом уже існуючих, заміною обладнання, зміною стилю. До того ж «Фора» працювала над новими напрямками, створювала додаткові послуги для своїх гостей, щоб процес покупок був максимально комфортним та приємним.

Нагорода – додатковий стимул розвиватись і ставати ще кращими. Ми працюємо для своїх гостей і надзвичайно вдячні, що вони відповідають нам взаємністю.

Всі прес-релізи
інші прес-релізи