Мережа супермаркетів "Фора" - переможець відразу в трьох номінаціях премії Retail Awards - 2015 "Вибір споживачів"

Безкоштовна гаряча лінія 0 800 30 12 30
Ваша найближча Фора
Ваша найближча Фора

Конфлікт у мережі магазинів "Фора"

27 Грудня 2018

У ніч на 22 грудня в одному з магазинів «Фора» стався конфлікт між гостями магазину та представниками приватної охоронної фірми. О 00:21 двоє молодих людей у стані явного алкогольного сп’яніння хотіли придбати алкоголь в заборонений для продажу час, поводили себе агресивно і вчиняли протиправні дії. Працівникам магазину довелось викликати представників приватної охоронної фірми «Шериф», яка забезпечує охорону магазинів мережі «Фора». Між молодиками та охоронцями «Шерифа» сталась сутичка, яка частково показана на опублікованих відео.

Стосовно правомірності дій охоронної фірми може дати висновок лише поліція та представники самої охоронної фірми.

Ми засуджуємо будь-які прояви насильства з обох сторін. Ми не підтримуємо подібну, занадто жорстку, поведінку представників охоронної фірми, і проводитимемо переговори з партнерами стосовно недопущення подібних ситуацій у майбутньому, адже це є неприпустимим для нашої мережі.

При цьому хочемо відмітити, що конфлікти через заборону продажу алкоголю в нічний час – тема актуальна і болюча для представників роздрібної торгівлі продуктами харчування, які дотримуються норм законодавства. Адже непоодинокими є випадки, коли наші працівники зіштовхуються з небезпекою, відмовляючи в продажу алкоголю в нічний час (протягом якого діє заборона) агресивно налаштованим відвідувачам. Ми хочемо бути впевненими в тому, що наші працівники та гості можуть почувати себе захищеними в наших магазинах.

Всі прес-релізи
інші прес-релізи