Мережа супермаркетів "Фора" - переможець відразу в трьох номінаціях премії Retail Awards - 2015 "Вибір споживачів"

Безкоштовна гаряча лінія 0 800 30 12 30
Ваша найближча Фора
Ваша найближча Фора

Нова акція від «Фори» вчить дітей дбайливого ставлення до навколишнього середовища

01 Квітня 2021

Слоган мережі магазинів «Фора» — «Піклування в дії», і мова не лише  про людей, а й про природу. Як змалку привчати дітей дбати про  навколишнє середовище? Найефективніший спосіб — через гру. Саме тому в «Форі» запустили соціально-екологічний проєкт «Джойки» — гру в мобільному додатку з доповненою реальністю.

 

Хто такі Джойки і як вони допомагають природі?

 

Joykis, або Джойки — це маленькі, невидимі неозброєним оком істоти, які живуть навколо нас і піклуються про нашу планету. Діти можуть побачити їх, використовуючи безкоштовний мобільний додаток JOYKIS.

 

Є чотири команди Джойок: лісові, водні, повітряні й міські персонажі. Кожна команда відповідає за чистоту довкілля у своєму середовищі. Знайомлячись із Джойками, діти вчаться дбайливо ставитися до довкілля, зокрема не смітити на природі й правильно сортувати сміття вдома. Для повної колекції потрібно зібрати 24 картки.

 

Щоб розпочати знайомство з Джойками, потрібно:

● зробити покупки в мережі «Фора» на суму від 99 грн;

● отримати сашет із карткою, що оживає;

● збирати картки в одному альбомі та «оживляти» екогероїв за допомогою додатку JOYKIS у Google Play або App Store: новий герой — нова гра у доповненій реальності, яка вчить сортувати сміття.

 

Окрім того, що гра вчить дітей сортування, у неї є і глобальна мета — озеленити планету. Наприкінці кожної гри Джойка видає дитині певну кількість насіння, яке можна витратити на озеленення довкілля. За зібране у грі віртуальне насіння мережа «Фора» висадить справжні дерева після закінчення акції.

 

 

Гра розрахована передусім на дітей 3-8 років та їхніх батьків. І звісно, на всіх небайдужих до стану навколишнього середовища, хто хоче допомогти озеленити міста в такій ігровій формі.

 

Акція триватиме з 1 квітня до 23 травня 2021 року. Більше дізнавайтеся на офіційному сайті компанії, сторінках «Фори» у Facebook та Instagram.

 

 

«Фора» мережа продуктових магазинів, яка успішно працює на ринку України з 2002 року. Мережа складається з понад 265 магазинів, які розташовані переважно в Києві та Київській області, а також у Чернігівській, Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Сумській областях. З 2020 року «Фора» розвиває інтернет-магазин shop.fora.ua

Всі прес-релізи
інші прес-релізи