Мережа супермаркетів "Фора" - переможець відразу в трьох номінаціях премії Retail Awards - 2015 "Вибір споживачів"

Безкоштовна гаряча лінія 0 800 30 12 30
Ваша найближча Фора
Ваша найближча Фора

Засоби захисту для медиків уже доставлені в лікарні

14 Травня 2020

28 000 захисних костюмів, які Фора придбала в рамках благодійної допомоги в боротьбі з Covid-19, уже доставлені в медичні заклади.

 

Допомогу отримали 10 лікарень. У список лікарень потрапили медичні заклади, що задіяні у боротьбі з вірусом та які мають на стаціонарі хворих на Covid-19. Завдяки благодійному фондові Пацієнти України нам вдалось зібрати актуальні дані з медичних закладів та визначити, хто потребує нашої допомоги найбільше. Засоби захисту отримали лікарні Києва, Білої Церкви, Боярки, Конотопа, Коростеня, Макарова, Козельця, Ніжина та Овруча.

 

Голова БФ “Пацієнти України” Інна Іваненко: “Україна, як і весь світ, була зовсім не готова до пандемії COVID-19. Медики у всьому світі зіткнулися з дефіцитом засобів індивідуального захисту від вірусної інфекції. Українські медики виявились зовсім не готовими, без перебільшень, вони майже голими руками боролися проти коронавірусу. В цей момент мобілізувалося громадянське суспільство, волонтери, активісти, небайдужий бізнес та громадяни. Наша першочергова задача — забезпечувати медикам весь необхідний захист. І я тішусь, що великий бізнес розуміє цю необхідність та допомагає Україні вистояти проти пандемії”. 

 

Мережа Фора виділила 20 000 000 грн на боротьбу з вірусом. Майже всю суму спрямовано на закупку засобів захисту для медиків. Частина коштів піде на продуктові набори тим, хто опинився у надскладних життєвих обставинах.

 

  •       Київська міська клінічна лікарня № 4
  •       Комунальне некомерційне підприємство Центральна районна лікарня Києво-Святошинської районної ради
  •       Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради Білоцерківська міська лікарня №3
  •       Комунальне некомерційне підприємство Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради
  •       Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня
  •       Комунальне некомерційне підприємство Конотопської міської ради Конотопська центральна районна лікарня ім. Академіка Михайла Давидова
  •       Козелецька центральна районна лікарня
  •       Комунальний лікувально-профілактичний заклад Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького Ніжинської міської Ради Чернігівської області
  •       Комунальне некомерційне підприємство «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради
  •       Комунальне некомерційне підприємство Овруцька міська лікарня Овруцької міської ради Житомирської області

 

Мережа магазинів біля дому «Фора» належить до торгово-промислової групи компаній Fozzy Group. На ринку України «Фора» працює з 2002 року. На сьогодні мережа «Фора» – це близько 250 магазинів у понад 70 населених пунктах України. «Фора» постійно працює над розширенням спектру послуг та над рівнем сервісу для своїх гостей.

Всі прес-релізи
інші прес-релізи