Мережа супермаркетів "Фора" - переможець відразу в трьох номінаціях премії Retail Awards - 2015 "Вибір споживачів"

Безкоштовна гаряча лінія 0 800 30 12 30
Ваша найближча Фора
Ваша найближча Фора

Правила участі у програмі лояльності «Фора club» мережі магазинів «Фора»

 Основні поняття та терміни

Бал – віртуальна одиниця виміру, що нараховується Учаснику за здійснення покупок з використанням картки Програми «Фора club», персональних та/або спеціальних пропозицій.

Банк-емітент – юридична особа, яка на підставі ліцензії має виключне право надавати банківські послуги, відомості про яку внесені до Державного реєстру банків України.

Бонус – віртуальна одиниця виміру, що дозволяє зменшити вартість товарів при здійсненні покупки. Бонус формується із розрахунку 100 накопичених Балів = 1 Бонусна гривня за умови накопичення 400 і більше балів за накопичувальний період.

Накопичувальний період - період, впродовж якого Учасник має накопичити не менше 400 Балів для отримання Бонусу на початку нового накопичувального періоду. Період визначено як 1 календарний місяць.

Віртуальна картка (Програми «Фора club») – картка, що автоматично створюється в інформаційній системі Менеджера після встановлення Учасником Мобільного додатка «Фора» та після проходження процесу Авторизації, з унікальним в межах Програми номером, який використовується Учасником на касах Магазинів «Фора» у вигляді матричного зашифрованого коду (QR-коду) для накопичення Балів, отримання та використання Бонусів і Пропозицій.

Гаряча лінія мережі «Фора» - адміністративний підрозділ Менеджера, який виконує функції підтримки та інформування Учасників, використовуючи різні канали комунікації: телефон (0 800 30 12 30) та електронна пошта (club@fora.ua).

Користувач Мобільного додатка/Користувач – Учасник Програми «Фора club», який встановив Мобільний додаток «Фора» і пройшов Авторизацію.

Магазин «Фора» - магазин, який діє під торговою маркою «Фора» та здійснює видачу та обслуговування карток програми лояльності «Фора club». При здійсненні самовивозу та доставки також доступне використання картки. Перелік магазинів та їх адреси на fora.ua Менеджер (Програми «Фора club» і Мобільного додатку «Фора») – Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Фора» (код ЄДРПОУ 32294897). Місцезнаходження: 08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Промислова, буд. 5. ТОВ «ФОРА».

Міжнародні платіжні системи – Mastercard International та Visa International.

Мобільний додаток «Фора» – програмний сервіс, розміщений Менеджером Програми в каталозі додатків App Store і Play Market, що надає доступ до даних по Рахунку Учасника в Програмі і містить в собі Віртуальну картку. Пристрої, на яких може бути встановлений Мобільний додаток повинні мати операційну систему Android (версія не нижче 4.4), або iOS (версія не нижче 11).

Мобільний номер Користувача – номер мобільного телефону Користувача Мобільного додатку, який використовується для підтвердження участі фізичної особи у Програмі для подальшого користування Мобільним додатком.

Персональна сторінка - веб-сторінка, розміщена Менеджером Програми за адресою my.fora.ua, що надає Учаснику Програми доступ до особистих даних для їх редагування, до Балів, Бонусів, Пропозицій Програми та іншого функціоналу Програми.

Платіжна картка – електронний платіжний засіб у вигляді емітованої в установленому законодавством порядку пластикової чи іншого виду картки, що використовується для ініціювання переказу коштів (в т.ч. й електронних грошей) з рахунку платника або з відповідного рахунку банку з метою оплати вартості товарів, робіт і послуг, перерахування коштів зі своїх рахунків на рахунки інших осіб, отримання коштів у готівковій формі в касах банків, через банківські автомати самообслуговування, а також здійснення інших операцій.

Постійна картка (Програми «Фора club») – пластикова картка з комплектом брелоків з одним реєстраційним номером або лише карта, що продається гостю за 0,10 грн після його реєстрації як Учасника Програми шляхом обміну на Тимчасову картку під час покупки та дає можливість користуватись накопиченим Бонусом в доповнення до функціоналу Тимчасової картки.

Правила Міжнародних платіжних систем – нормативні акти Mastercard International та Visa International, які регламентують здійснення операцій із платіжними картками, в т.ч. й оскарження таких операцій.

Програма – Програма «Фора club» є збіркою Правил, приймаючи які фізична особа (суб’єкт персональних даних) стає учасником Програми.

Пропозиції Програми «Фора club»/Пропозиції – спеціальні акційні пропозиції Програми, прийняття яких дозволяє Учаснику отримувати додаткові бали, знижки тощо. 

Тимчасова картка (Програми «Фора club») – паперова картка, яку може придбати Учасник на касах магазинів «Фора» за 0,10 грн при здійсненні покупки на будь-яку суму. Тимчасова картка дозволяє накопичувати Бали та використовувати Пропозиції, але не дає можливості користуватися Бонусом.

Учасник програми лояльності «Фора club»/Учасник – фізична особа, яка досягла вісімнадцяти років, погодилася дотримуватися правил Програми та отримала підтвердження від Менеджера.

 1. Участь у «Фора club»

1.1. Стати Учасником «Фора club» мережі магазинів «Фора» можна наступним чином:

а) Завантаживши Мобільний додаток «Фора» з сервісів Google Play або App Store.

б) Здійснивши покупку на будь-яку суму та купивши за 0,10 грн тимчасову картку.

Після придбання тимчасову карту необхідно зареєструвати одним зі шляхів:

- на Персональній сторінці на сайті my.fora.ua;

- через термінал EasyPay (якщо він присутній в магазині);

- заповнити Реєстраційну анкету Програми лояльності, яку можна отримати разом з тимчасовою карткою або взяти біля скриньки для анкет, що знаходиться в кожному магазині «Фора», та залишити її у скриньці.

в) Завантаживши Мобільний додаток «Фора» за унікальним посиланням реферальної програми «Запросити друга».

1.2. На Учасника Програми поширюються діючі правила участі у Програмі «Фора club» з моменту отримання згоди на участь у Програмі. Вважається, що Учасник надав згоду, якщо він виконав одну з наступних дій:

а) В паперовій реєстраційній анкеті поставив підпис в полі «Я погоджуюсь з усіма умовами участі в програмі «Фора club» мережі магазинів «Фора» та надаю згоду на обробку, зберігання та використання наданих мною персональних даних».

б) Заповнив електронну реєстраційну анкету на сайті my.fora.ua.

в) Зареєструвався як новий Учасник програми через Мобільний додаток «Фора».

г) Зареєструвався як новий Учасник через спеціальний функціонал для реєстрації в Програмі в одному з терміналів EasyPay.

1.3. Після підтвердження реєстрації Менеджером програми, Гість, при здійснені покупки з Тимчасовою карткою, обмінює її на касі магазину «Фора» за 0,10 грн на Постійну картку та має можливість використовувати Бонуси.

1.4. Представник Менеджера має право відмовити Учаснику в зарахуванні Балів у разі відсутності технічної можливості для цього на момент звернення з обов’язковим повідомленням причини відмови.

1.5. Менеджер не несе відповідальності за несанкціоноване використання Картки та наслідки такого використання, якщо Учасник не повідомив його про втрату Картки.

1.6. Менеджер має право припинити участь у програмі «Фора club» будь-якого Учасника без повідомлення шляхом блокування Картки у випадках, якщо Учасник грубо порушив діючі Правила участі в програмі «Фора club». У випадку припинення участі - Бали та Бонуси на відповідному Рахунку анулюються.

1.7. Учасник має право припинити свою участь у програмі «Фора club» в будь-який час шляхом повідомлення Менеджера. Повідомлення здійснюється через гарячу лінію за номером телефону 0 800 30 12 30 або надіславши повідомлення через club.fora.ua або в Мобільному додатку. Після того як Менеджер отримав повідомлення, членство Учасника в програмі «Фора club» припиняється протягом 10 календарних днів, якщо менший строк не був визначений Учасником, а невикористані Бали та бонуси анулюються.

1.8. Картка «Фора club» діє на постійній основі у випадку, якщо у Менеджера немає підстав припинити дію Картки «Фора club» достроково. Про дострокове припинення дії картки Менеджер повідомляє Учасника за 20 календарних днів до закінчення терміну дії Картки або до будь-якої іншої дати припинення дії Картки згідно з діючими Правилами участі.

1.9. Учасник може використовувати Картку «Фора club» в усіх магазинах мережі «Фора» з урахуванням положень програми лояльності.

1.10. У разі втрати та необхідності відновлення Картки «Фора club» Гість повинен: зателефонувати на номер Гарячої лінії мережі «Фора» 0 800 30 12 30 або надіслати звернення через club.fora.ua або в Мобільному додатку.

2. Бали та бонус

2.1. За кожну сплачену* в Мережі «Фора» гривню Учасник отримує 1 Бал, якщо сума покупки дорівнює або більша за 1 грн. (*за винятком коштів, сплачених за покупку тютюнових виробів, при поповненні номера мобільного телефону, зняття готівки).

2.2. За кожну гривню, сплачену в Мережі «Фора» з використанням функції оплати через Мобільний додаток «Фора», Учасник Програми отримує 1,5 (півтора) Бали.

2.3. Учаснику в чеку повідомляється кількість накопичених Балів у вигляді цілого числа більше 1-го Балу із зазначенням дати останньої актуалізації балансу. При цьому на рахунку Учасника зберігається інформація з точністю до другого знаку після коми. Кількість отриманих балів за поточну покупку вказується в чеку в рядку «Зараховано: ХХХ». Актуальний баланс друкується в чеку при наступній покупці, але не раніше ніж на наступний операційний день.

2.4. При використанні Віртуальної картки, баланс відображається в Мобільному додатку враховуючи суму балів, накопичених в останньому чеку; в чеку ж друкується рядок «Бали в моб. додатку».

2.5. Для зарахування Балів за покупки Учасник зобов'язаний пред'явити свою Картку «Фора club» касиру або відсканувати Мобільний додаток при здійсненні покупки.

2.6. В кінці накопичувального періоду бали списуються та переводяться у Бонус, за умови накопичення не менше 400 балів.

2.7. Менеджер має право списувати з рахунку Учасника Бали, зараховані помилково, пов'язані із транзакцією, що була скасована, у випадку повернення товару.

2.8. Після закінчення накопичувального періоду накопичені Учасником Бали переводяться в Бонуста доступні для використання в будь-якомумагазині «Фора».

2.9. Бонус формується протягом дня на початку кожного нового місяця та стає доступним після зарахування.

2.10. При перерахуванні дрібної решти на Копійковий рахунок, дана сума додається до Бонусу Учасника.

2.11. Бонус формується із розрахунку 100 накопичених Балів = 1 Бонусній гривні. Якщо протягом накопичувального періоду накопичено менше ніж 400 Балів, Бали переносяться на наступний накопичувальний період, а Бонус в поточному періоді не надається.

2.12. Якщо протягом 3 місяців поспіль були відсутні покупки з використанням Картки, накопичені Бали списуються з рахунку.

2.13. Бонус або його частину можна використати протягом 3 місяців. Якщо Бонус не було використано протягом даного часу, невикористану суму Бонусу буде автоматично списано.

2.14. Після використання всієї суми Бонусу, в Мобільному додатку «Фора» на Персональній сторінці зазначається інформація про відсутність Бонусу. Після використання частини Бонусу - на вказаних ресурсах відображається залишок Бонусу, який Учасник може використати в наступній покупці.

2.15. Для зменшення вартості товарів на всю суму або частину від суми Бонусу, Учасник повинен пред'явити на касі Картку «Фора club» (окрім Тимчасової Картки) або відсканувати Мобільний додаток та погодитися використати запропоновану суму Бонусу.

2.16. Учасник може використати в чеку частину Бонусу. Під час здійснення покупки Учаснику буде запропоновано використати максимально можливу частину Бонусу або всю суму Бонусу.

2.17. Бонус не можна використати якщо:

- в чеку присутні тютюнові вироби;

- в чеку присутні алкогольні напої і при застосуванні Бонусу вартість таких напоїв може стати меншою, ніж визначено законодавством;

- в чеку присутні акційні товари вартістю 0,10 грн;

- після застосування Бонусу вартість товарів у чеку становитиме менше 0,10 грн;

- сума чека після застосування Бонусу не ціле число. Наприклад, якщо в Учасника бонус в розмірі 0,60 грн, а сума чека 14,85 грн.

 3. Акційні пропозиції «Фора club»

3.1. Акційні пропозиції «Фора club» надаються Учаснику Менеджером для отримання знижок та/або додаткових балів тощо.

3.2. Акційні пропозиції можуть надаватися всім Учасникам («Спеціальні Пропозиції»), або конкретним Учасникам («Персональні Пропозиції»).

3.3. Менеджер визначає перелік умов (період дії Пропозиції, товари, що беруть участь тощо), після виконання яких Учасник отримує зазначену в Пропозиції винагороду.

3.4. Для використання Пропозицій «Фора club» Учасник повинен надати на касі свою Картку «Фора club» або відсканувати Мобільний додаток.

3.5. Пропозиції надаються Учаснику в паперовому та електронному вигляді.

3.6. Для використання паперових Пропозицій Учасник має виконати умови Пропозиції, а також надати на касі паперову Пропозицію та Картку «Фора club». Учасник має можливість самостійно перевести паперову пропозицію в електронну в Мобільному додатку «Фора» або на Персональній сторінці за посиланням my.fora.ua. Пропозиція стане доступною через певний час від 15 хвилин до 24 годин.

3.7. Для використання паперових Пропозицій Учасник має виконати умови Пропозиції та надати на касі Картку «Фора club».

3.8. Пропозиції надаються як одноразові, так і багаторазові. Кількість використань вказується на Пропозиції.

3.9. Для Пропозицій, в яких винагорода залежить від загальної суми покупки або суми покупки певної категорії товарів (наприклад, Пропозиції з помноженням балів), Менеджер надає Учаснику змогу деактивувати Пропозицію в Мобільному додатку або на Персональній сторінці, щоб використати в наступній покупці для отримання більшої вигоди. Для цього необхідно перед покупкою активувати Пропозицію. Пропозиція стане активною в період від 15 хвилин до 24 годин.

3.10. Всі використанні в чеку Персональні Пропозиції Учасник має змогу переглянути в Мобільному додатку «Фора» в розділі «Історія» або на Персональній сторінці в розділі «Чеки».

4. Послуга «Копійковий рахунок»

4.1. Послуга «Копійковий рахунок» є засобом здійснення попередньої оплати за товари учасниками «Фора club», що полягає у можливості здійснення попередньої оплати за товари з асортименту магазинів «Фора» у розмірі та в порядку, визначеними даними Правилами. На Учасника «Фора club» поширюватимуться діючі Правила надання послуги «Копійковий рахунок» та Правила участі у «Фора club» з усіма внесеними до них змінами з моменту надання згоди на надання послуги «Копійковий рахунок».

4.2. Менеджером (Виконавцем) послуги є ТОВ «Фора».

4.3. Споживачами послуги «Копійковий рахунок» можуть бути всі учасники «Фора club» – які мають тимчасові, постійні та віртуальні картки, які виконали умови даних Правил щодо активації послуги.

4.4. Під час здійснення покупки товарів у будь-якому магазині «Фора» та при наявності дрібної решти, учасник «Фора club» має право активувати послугу щодо отримання права на здійснення попередньої оплати за товари, що представлені в магазині «Фора» на території України у розмірі внесеної монетної решти менше 1,00 грн.

4.5. Активація послуги «Копійковий рахунок» здійснюється на касі будь-якого магазину «Фора» з використанням Картки шляхом усного підтвердження пропозиції касира активувати послугу «Копійковий рахунок» при кожному здійсненні покупки товарів у будь-якому магазині «Фора» або шляхом активації послуги через на Персональній сторінці або в Мобільному додатку «Фора».

4.6. У рамках послуги «Копійковий рахунок» кошти автоматично додаються до бонусу та доступні до використання у наступному чеку, навіть якщо бонус ще не сформовано.

4.7. Споживач послуги «Копійковий рахунок» має право у будь-який момент з дати активації послуги, відмовитись від послуги «Копійковий рахунок», шляхом звернення із запитом про деактивацію послуги на Гарячу лінію Фора за тел. 0 800 30 12 30 (безкоштовно по всій території України зі стаціонарних та мобільних телефонів) або змінити налаштування у Мобільному додатку «Фора» або на Персональній сторінці за посиланням my.fora.ua.

4.8. Після деактивації послуги Споживача буде проінформовано шляхом надсилання повідомлення на номер телефону, який вказав Споживач при реєстрації Картки Програми.

4.9. Строк використання накопичених Балів у межах послуги «Копійковий рахунок» - необмежений.

 5. Мобільний додаток «Фора» та послуга «ФораПей»

5.1. Учасник програми встановлює Мобільний додаток «Фора» шляхом завантаження з Play Market чи App Store.

5.2. Після успішного встановлення Мобільного додатка на мобільному пристрої Учасника програми, Учасник проходить Авторизацію шляхом підтвердження номера телефона, з якого відбувається Авторизація, погодження з Правилами участі у Програмі «Фора club» та Правилами користування Мобільним додатком, введення номера картки та при потребі інших даних Учасника для підтвердження його участі у Програмі.

5.3. Користувач Мобільного додатка має можливість користуватися можливостями Програми, а саме: переглядати та накопичувати бали свого рахунку, користуватися пропозиціями і використовувати бонуси шляхом сканування Віртуальної картки (QR-коду) з екрану свого мобільного пристрою при кожній покупці в мережі магазинів «Фора».

5.4. Користувач Мобільного додатка може підключити функцію оплати через Мобільний додаток:

- для використання функції оплати Користувач Мобільного додатка має додати в Мобільному додатку одну або більше платіжних карток. В Мобільний додаток можуть бути додані платіжні картки емітовані виключно українськими банками. Додавання платіжних карток в Мобільний додаток здійснюється шляхом введення даних платіжної картки і коду, що надається Банком-емітентом платіжної картки;

- дані платіжної картки зберігаються в електронному платіжному сервісі Masterpass;

- підключення та користування функцією оплати через Мобільний додаток може здійснюватися лише за умови наявності Блокування екрану мобільного пристрою. У випадку відсутності блокування - функція оплати буде недоступною. Для доступу до даної функції Учасник повинен встановити Код блокування екрану мобільного пристрою;

- користувач Мобільного додатка може додавати платіжні картки, обирати одну з карток як основну і видаляти картки. Додавання та видалення платіжних карток відбувається в електронному платіжному сервісі Masterpass;

- оплата через Мобільний додаток можлива на касах мережі магазинів "Фора";

- функція оплати через Мобільний додаток на касах мережі магазинів "Фора" здійснюється шляхом сканування Віртуальної картки (QR-коду) з екрану мобільного пристрою Користувача та озвучення касиру способу оплати покупки.

5.5. Користувач Мобільного додатка може здійснити 5 (п’ять) оплат на суму не більше 5000 (п’ять тисяч) гривень кожна протягом однієї доби. Ліміт розповсюджується на кожну платіжну картку та може бути змінений Менеджером без попередження Користувача.

5.6. Користувач Мобільного додатку зобов’язується:

- дотримуватись Правил участі у Програмі «Фора club» та Правил користування Мобільним додатком;

- при використанні функції оплати через Мобільний додаток встановити блокування екрану мобільного пристрою;

- нікому не повідомляти спосіб чи код розблокування екрану мобільного пристрою;

- не передавати мобільний пристрій з встановленим Мобільним додатком та активованою функцією оплати третім особам;

- не залишати свій мобільний пристрій, на якому встановлено Мобільний додаток, без нагляду;

- використовувати в Мобільному додатку виключно платіжну картку/платіжні картки випущені банком-емітентом на його ім’я та належні йому платіжні картки, що не містять ідентифікаторів особи (неіменні платіжні картки). Не використовувати як засіб оплати в Мобільному додатку платіжні картки, що належать третім особам;

- в разі втрати/крадіжки мобільного пристрою, на якому здійснена Авторизація в Мобільному додатку або отримання третіми особами несанкціонованого доступу до мобільного номеру Користувача, негайно повідомити про це Банки-емітенти карток, додані в Мобільному додатку;

- своєчасно встановлювати доступні оновлення Мобільного додатка;

- при здійсненні своїх прав і обов'язків, Користувач Мобільного додатка зобов'язаний утримуватися від дій, які могли б порушити права Банку- емітента платіжної картки та права ТОВ «Фора», як менеджера Мобільного додатка. Під час користування Мобільним додатком Користувач зобов’язаний дотримуватися принципів добросовісності, розумності та справедливості.

5.7. Здійснюючи операції за допомогою Мобільного додатка Користувач погоджується з наступним:

- операції, здійснені з використанням коду доступу до Мобільного додатка, визнаються вчиненими Користувачем при його повній та безумовній згоді і оскарженню не підлягають;

- платіжні операції (транзакції), здійснені з використанням Мобільного додатка визнаються вчиненими Користувачем при його повній та безумовній згоді і оскарженню не підлягають;

- ризик втрати мобільного пристрою Користувача з встановленим Мобільним додатком, використання мобільного пристрою або мобільного номеру Користувача третіми особами в т.ч. в шахрайських цілях лежить на Користувачеві;

- платіжні операції (транзакції), здійснені з використанням Мобільного додатка здійснюються Користувачем без застосування технології 3DSecure (без введення одноразового пароля);

- менеджер має право в односторонньому порядку змінювати дані Правила, а Користувач повинен самостійно ознайомлюватись зі змінами Правил.

5.8. Відповідальність при здійсненні розрахунків за допомогою Мобільного додатку «Фора»:

- Менеджер не несе відповідальності за будь-які платіжні операції вчинені з використанням Мобільного додатку «Фора», якщо Банк- емітент платіжної картки підтвердив можливість користування платіжною карткою за допомогою Мобільного додатку «Фора» шляхом надання підтверджуючого коду при додаванні платіжної картки в додаток;

- Держатель карти несе повну відповідальність за всі платіжні операції вчинені з використанням його мобільного пристрою або телефонного номера, який він вказав як контактний (фінансовий) при встановленні ділових відносин з Банкомемітентом платіжної карти;

- банк-емітент платіжної картки, який підтвердив авторизацію картки в Мобільному додатку несе повну відповідальність за всі платіжні операції вчинені з використанням мобільного пристрою або контактного (фінансового) номера Держателя карти;

- порядок розподілу відповідальності між Держателем карти за допомогою якої здійснювались або здійснюються розрахунки через Мобільний додаток «Фора» та Банком-емітентом платіжної карти врегульовуються двосторонніми договорами між ними;

- користувач несе відповідальність передбачену чинним законодавством за здійснення платіжних операцій чужою платіжною карткою без належних на те повноважень;

- користувач несе відповідальність за порушення умов даних Правил користування Мобільним додатком;

- Менеджер не несе відповідальності за збої в роботі Інтернету, обладнання, мереж зв'язку, що виникли з незалежних від Менеджера причин. Менеджер не зобов'язаний відшкодовувати Користувачу збитки, що виникли внаслідок настання зазначених в цьому пункті випадків;

- Менеджер не зобов’язаний відшкодовувати збитки завдані Користувачу внаслідок платіжних операцій здійснених за допомогою мобільного пристрою Користувача з встановленим Мобільним додатком, в тому числі в рамках оспорювання транзакцій, регламентованих Правилами Міжнародних платіжних систем;

- у випадку будь-якого оспорювання транзакцій, в тому числі за Правилами Міжнародних платіжних систем, Користувач  погоджується з тим, що транзакція не може бути скасована (оскаржена) чи відкликана Банком-емітентом платіжної картки до моменту остаточного вирішення спору. У випадку скасування чи відкликання транзакції Банком-емітентом платіжної картки до  моменту остаточного вирішення спору, Користувач погоджується зтим,що сума списаних коштів буде відшкодована ТОВ «Фора», в тому числі, шляхом договірного списання з рахунку Користувача відкритому Банком-емітентом платіжної картки, який здійснив скасування чи відкликання транзакції.

5.9. Послуга «ФораПей» дає можливість Учаснику сканувати товари своїм смартфоном та після сканування згенерованого в Мобільному додатку «Фора» QRкоду, оплатити покупку на касах самообслуговування без додаткового сканування товарів на касі. Оплату можна здійснити за допомогою Мобільного додатку, або платіжної картки.

5.10. Послугою може скористатися Учасник програми за наявності Мобільного додатку «Фора». Учаснику необхідно заявити про своє бажання підключити послугу «ФораПей» одним зі шляхів:

- Звернутися на Гарячу Лінію за телефоном 0800301230 та залишити запит на підключення послуги;

- Написати лист з запитом на підключення послуги на пошту club@fora.ua.

5.11. Після підключення послуги у Учасника Програми в Мобільному додатку з’явиться знак «кошика» на головному екрані. Для деактивації послуги Учаснику необхідно повідомити Менеджера про своє бажання шляхом звернення на Гарячу Лінію.

6. «Запросити друга»

Основні терміни

Програма «Запросити друга» – спеціальна програма для Учасників «Фора Club», які встановили Мобільний додаток Фора, за допомогою якої Учасник в Мобільному додатку Фора має можливість поділитись унікальним посиланням з фізичною особою, яка досягла вісімнадцяти років та не є учасником Програми лояльності «Фора Club».

Діючий Учасник – фізична особа, яка досягла вісімнадцяти років, погодилася дотримуватись правил Програми лояльності «Фора Club», та отримала від Менеджера (Програми «Фора club» і Мобільного Додатку «Фора») унікальне реферальне посилання.

Друг – фізична особа, яка досягла вісімнадцяти років, та отримала реферальне посилання від діючого Учасника та встановила мобільний додаток Фора за допомогою переходу за унікальним посиланням від власника реферального посилання.

6.1. За правилами програми «Запросити Друга», діючий Учасник отримає 5 000 балів, коли Друг встановить Мобільний додаток Фора за унікальним посилання від діючого Учасника та зробить першу покупку, протягом 60 (шістдесяти) днів на будьяку суму в мережі магазинів Фора з використанням Мобільного додатку.

6.2. За правилами програми «Запросити Друга», Друг отримає 5 000 балів, коли встановить Мобільний додаток Фора за унікальним посиланням від діючого Учасника.

6.3. Термін дії програми «Запросити друга» - безстроково, при цьому Менеджер залишає за собою право змінити строки дії програми «Запросити Друга» за умовами розміщення оновленої інформації в даних правилах. Менеджер в односторонньому порядку на свій розсуд має право зупинити, змінити або тимчасово зупинити дію програми «Запросити друга».

6.4. Бали нараховуються протягом одного дня, з моменту виконання зазначених умов в пунктах 6.1. – 6.3. даних Правил.

6.5. Бали конвертуються в Бонус згідно даних Правил.

7. Інші умови

7.1. Учасник не заперечує проти зберігання та використання Менеджером своїх персональних даних, зазначених ним у Реєстраційній анкеті, в Мобільному додатку Фора та через термінал EasyPay в рамках із метою організації роботи Програми «Фора Club».

7.2. Менеджер має право в односторонньому порядку змінювати дані Правила, а Учасник програми зобов’язаний періодично ознайомлюватись з їх змістом та оновленнями.

7.3. Менеджер залишає за собою право призупинити або припинити Програму в будьякий час із повідомленням Учасникові за три місяці шляхом розміщення відповідної інформації в магазинах «Фора».