Мережа супермаркетів "Фора" - переможець відразу в трьох номінаціях премії Retail Awards - 2015 "Вибір споживачів"

Безкоштовна гаряча лінія 0 800 30 12 30
Ваша найближча Фора
Ваша найближча Фора

Персональна картка

Бали за покупки та акційні пропозиції зараховуються на Вашу персональну картку Фора club за кожний візит до магазину. Пред’являючи картку на касі під час розрахунку за покупки, Ви отримуєте більше балів. За кожну сплачену* гривню в мережі магазинів «Фора» Ви отримуєте один Бал, якщо сума покупки дорівнює або більша за 1 грн.
*за винятком коштів, сплачених за покупку тютюнових виробів

Акційні пропозиції

Звертайте увагу на цінники й активно беріть участь в акціях. Тільки для учасників програми лояльності Фора club існує щоденна економія завдяки спеціальним цінам на акційні товари, які діють виключно з карткою Фора club. Адже ціна Фора club – це особлива ціна, бо вона ще краща ніж акційна. Ми спеціально створили ціну Фора club на акційні товари, бо піклуємось, щоб Ви могли економити та відчувати перевагу участі у програмі лояльності Фора club.
До речі, за всіма акційними пропозиціями можна слідкувати різними для Вас зручними способами, а саме на нашому сайтівайбер чи телеграм каналі, а ще за допомогою мобільного додатку Фора. А з акційною газетою, можна ознайомитися ще й у друкованому примірнику, який завжди можна прихопити з собою безпосередньо у Вашому магазині Фора.

Персональні пропозиції

Ми завжди намагаємось передбачати потреби наших Гостей, тому прагнемо надавати виключно корисні та вигідні персональні пропозиції. Персональні пропозиції доступні як у вигляді купонів, що друкуються з чеком на касі, так і в електронному вигляді. З друкованими купонами Ви завжди можете обрати найзручніший та найвигідніший час для використання пропозиції. Для зручності використання персональних пропозицій та інших переваг електронної картки спробуйте мобільний додаток Фора, так як за його допомогою, Ви зможете перевести паперові купони у електронний вигляд. А при постійному скануванні карти з додатка наступні купони Ви будете отримувати відразу в електронному вигляді.