Мережа супермаркетів "Фора" - переможець відразу в трьох номінаціях премії Retail Awards - 2015 "Вибір споживачів"

Безкоштовна гаряча лінія 0 800 30 12 30
Ваша найближча Фора
Ваша найближча Фора

Історія

Поруч, біля самого дому, на відстані кількох кроків — ось уже 17 років «Фора» щоранку радо відчиняє свої двері на затишних вуличках у великих і маленьких містах по всій Україні.

Зараз в самій тільки столиці працює 150 магазинів

Перший магазин «Фора» відкрився у 2002 році в Києві. А вже наступного року, після того, як була викуплена мережа «Дніпрянки», магазинів стало 18, і можна було сміливо заявляти про заснування мережі. Зараз в самій тільки столиці працює 150 магазинів біля дому. Загалом по всій Україні їх 240, і «Фора» на цьому не зупиниться. Плани амбіційні і реальні: відкрити затишні магазини у кожному районі, там, де людям зручно робити комфортні покупки.

Фора — ближче до дому, ближче до вас

«Фора» завжди поруч, завжди запропонує найнеобхідніше. Погодьтеся, наскільки комфортніше не збиратися в далекий шопінг-шлях за покупками, а пройти декілька кроків, придбати все необхідне і вже за короткий проміжок часу знову опинитися в своїй оселі. Йдучи з роботи, заходиш до «Фори» і швиденько поповнюєш запаси, не переймаючись тим, що важкі пакети нести ще далеко. «Фора» поруч, майже вдома! Скористайтеся зручною картою і знайдіть «Фору» найближчу до вас

У 2015 році «Фора» отримала нагороду Retail Awards 2015 «Вибір споживача»

У 2015 році «Фора» отримала нагороду Retail Awards 2015 «Вибір споживача» і стала кращою мережею магазинів біля дому! Премія Retail Awards —  свідчить про якість особливу відзнаку у сфері роздрібної торгівлі, починаючи від асортименту і наданого сервісу в магазинах і закінчуючи ціновою політикою, зручністю у розташуванні і впізнаваністю бренду.

Постійні клієнти вже оцінили переваги програми лояльності Фора club

«Фора» не збирається зупинятися на досягнутому. Ми піклуємося про оптимізацію асортименту, власні торгові марки, щоденні акції і ваші комфортні покупки. Постійні клієнти вже оцінили переваги програми лояльності Фора club. До речі, до Фора club може вступити кожен і розраховувати на додаткові бонуси та персональні акції на улюблені групи товарів. Докладніше про це читайте тут.

Люб'язно запрошуємо до наших магазинів

Додати до всього іншого неповторний аромат свіжозмеленої кави у власних професійних кавомашинах мережі, свіжу випічку, що пропонує пекарня «Фори», та безліч інших приємних пропозицій, —  і ви будете дуже задоволені, якщо наступна «Фора» відчинить свої двері саме у вашому місці, у вашому районі.

Каси самообслуговування в магазинах Фора

Ми постійно працюємо над тим, щоб Гостям наших магазинів було максимально комфортно здійснювати покупки в наших магазинах. Один із сервісів, які ми пропонуємо нашим Гостям, – розрахунок на касах самообслуговування. Це зручний спосіб швидко та зручно оплатити свою покупку. А головне – це безпечно, адже створює можливість безконтактного розрахунку. Уже 148 магазинів Фора обладнані касами самообслуговування, і кількість таких магазинів постійно зростає. Перелік магазинів, де можна скористатись касами самообслуговування тут