Мережа супермаркетів "Фора" - переможець відразу в трьох номінаціях премії Retail Awards - 2015 "Вибір споживачів"

Безкоштовна гаряча лінія 0 800 30 12 30
Ваша найближча Фора
Ваша найближча Фора

Сталий розвиток

Мережа Фора – це піклування в дії. Піклування не лише про наших гостей та працівників. У це поняття ми вкладаємо набагато більше. Разом ми будуємо компанію, яка з повагою ставиться до суспільства та планети. Ми впроваджуємо проєкти, що базуються на засадах сталого розвитку.

         

Для довкілля

Ми впроваджуємо вимоги міжнародного стандарту  ISO 14001 «Системи екологічного менеджменту». Це означає, що ми дотримуємося чинного українського законодавства у сфері охорони довкілля. Ми реалізовуємо принципи раціонального використання природних та енергоресурсів, а також розробляємо стратегію поводження з відходами.

Енергозберігаючі технології, економія ресурсів

Ми встановлюємо у магазинах системи рекуперації тепла від холодильного обладнання. Вони використовуються для обігріву приміщень магазинів взимку та кондиціонування літом, нагріву води для побутових потреб.

Ми встановлюємо сучасне холодильне обладнання, щоб зменшити втрати електричної енергії.

Ми удосконалюємо обладнання теплових завіс на вході до магазинів, щоб оптимізувати їхню роботу та споживання енергоносіїв залежно від погодних умов.

Ми замінюємо освітлення в магазинах на світлодіодне, щоб більш раціонально споживати електроенергію.

Ми встановили на двох магазинах мережі сонячні електростанції, які частково покривають потреби об’єкта в електричній енергії. В майбутньому плануємо масштабувати проект.

Ми прагнемо економити водні ресурси, тому встановлюємо систему крапельного поливу зелених насаджень біля нових магазинів «Фора».

Заправки для електрокарів

Ми встановлюємо на паркувальних майданчиках своїх магазинів зарядні пристрої для електромобілів. Мережа «Фора» вирішила долучитись до створення електромобільної інфраструктури і таким чином зробити свій внесок у захист навколишнього середовища.Наразі вже працює 47 ЕЗС біля магазинів. Більшість зарядних пристроїв встановлені на міжміських трасах. Таке розташування станцій спрощує можливість подорожей електромобілем на далекі відстані. Цей проект плануємо розвивати і далі. У 2021 році практично кожен магазин, де є технічна можливість, буде обладнаний електрозарядною станцією.

Роздільний збір сміття та сортування вторсировини

Ми впроваджуємо принцип роздільного збору відходів. В усіх магазинах Фора працівники сортують папір, плівку та пластик, і віддають їх на переробку спеціалізованим підприємствам. Окрім того, уже в трьох магазинах мережі та офісних приміщеннях компанії ми встановили контейнери для роздільного збору. 2021 року ми плануємо масштабувати проект.

Електронний документообіг

Ми підключились до системи електронного документообігу «Вчасно». Тепер ми ведемо обмін документами з нашими партнерами через онлайн-сервіс. Це не лише значно пришвидшує та спрощує робочі процеси, а ще й створює більш безпечні умови праці для наших співробітників і суттєво економить світові ресурси деревини.

Мінімізуємо пластик

Ми замінюємо поліетиленові пакети в магазинах на пакети з рослинною речовиною у складі.

Ми пропонуємо нашим гостям користуватись багаторазовими торбинками для складання покупок у Форі.

Ми вводимо у продаж багаторазові мішечки для круп та овочів і фруктів.

Для Гостей

Якість продукції

У торговельних мережах Fozzy Group впроваджена окрема служба контролю якості продукції — спеціальний департамент якості, який займається системною роботою з постачальниками, розробкою внутрішніх процедур і стандартів компанії. У такий спосіб ми робимо все можливе для того, щоб пропонувати гостям товари гарантованої якості, максимально відповідні їхнім очікуванням.

Соціальні стелажі

Ми встановлюємо у магазинах соціальні стелажі «Потребуєш – візьми, маєш змогу – поклади». Проект спрямований допомогти тим, хто не має можливості купувати продукти харчування. На стелажах кожен, хто хоче допомогти, залишає придбані продукти, а ті, хто цього потребують, можуть їх взяти. Наразі встановлено уже 45 стелажів. На 2021 рік плануємо і далі розширювати проект.

Благодійна діяльність

У 2017 році спільно з Українським Фондом Допомоги ми створили благодійний проєкт «Серце б’ється завдяки…». Наша мета – допомогти закупити імпланти для проведення ендоваскулярних операцій дітям із вадами серця. У період дії акції 1 грн з кожної одиниці проданої продукції компанії-партнера або ж конкретного продукту перераховується до благодійного фонду. За період існування проекту завдяки нашим гостям вдалось зібрати 1 701 630 грн і проведено операції 22 дітям.
Окрім того, ми активно співпрацюємо з благодійним фондом Let’s Help, які опікуються людьми літнього віку. У 2020 році ми зібрали та за допомогою фонду передали продуктові набори бабусям і дідусям у геріатричних пансіонатах, а також підопічним центрів соціального захисту.

Зворотний зв’язок

Всі Гості нашої мережі можуть залишити будь-які побажання, пропозиції чи зауваження на ресурсах Гарячої лінії «Фора»:

- звернутись за телефоном 0 800 30-12-30;

- заповнити форму реєстрації звернення на нашому сайті за посиланням;

- у мобільному додатку: у розділі «Профіль» слід перейти за посиланням «Підтримка».

Кожне звернення допомагає нам стати кращими.

Для працівників

Міжнародні стандарти

Ми впроваджуємо вимоги міжнародних стандартів ISO 39001 «Система управління безпекою дорожнього руху» та ISO 45001 «Система менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці», адже піклуємось про здоров’я та безпеку наших співробітників та людей навколо. Політика у сфері безпеки дорожнього руху

Зворотний зв’язок

Ми впровадили систему зворотного зв’язку «Лінія Довіри», щоб кожен працівник мережі «Фора» міг залишити свої пропозиції, зауваження, запитання чи скарги телефоном або через електронну пошту. За бажання, звернення можна залишати анонімно. 

Професійний розвиток

Ми створюємо можливості професійного розвитку для співробітників мережі – ми пропонуємо програми навчання та кар’єрного росту.

Для партнерів

Ми взаємодіємо з партнерами та контрагентами на принципах відкритості, прозорості та взаємної поваги. Ми несемо персональну відповідальність і прагнемо до співпраці, яка заснована на повазі та справедливості. ФОРА здійснює свою діяльність відповідно до вимог чинного законодавства. Ми прагнемо до довгострокової і взаємовигідної співпраці. Ми працюємо з підприємствами, які мають хорошу репутацію, ведуть прозору діяльність та відповідають вимогам щодо соціально-екологічної відповідальності, впровадженим у «Форі». Ми перевіряємо наших партнерів на відповідність цим критеріям, коли розпочинаємо взаємодію з ними. Компанія виступає за чесність у всіх угодах та високу якість послуг. Ми закликаємо наших партнерів доєднуватись до соціальних проєктів та проєктів зі збереження довкілля, а також вести свою діяльність керуючись принципами Сталого розвитку.