Мережа супермаркетів "Фора" - переможець відразу в трьох номінаціях премії Retail Awards - 2015 "Вибір споживачів"

Безкоштовна гаряча лінія 0 800 30 12 30
Ваша найближча Фора
Ваша найближча Фора

Очищена вода

Чиста вода – природний еліксир здоров’я

Знайти магазини фора з водою
Ми раді запропонувати
Природна запорука життя

Вода – запорука життя. 8 склянок! 2 літри! І зранку натщесерце обов’язково! Міра відома, правила ясні і зрозумілі. Але як часто ви їх дотримуєтеся? Тепер, коли у магазині біля дому є свіжа очищена питна вода – йти пліч-о-пліч зі здоровим способом життя в рази легше.

Гарантовано безпечна м'якість

У багатьох магазинах біля дому Фора встановлені автомати з якісною водою. Вода на 99,8% очищеною від усіляких домішок, включаючи бактерії і віруси. Вона гарантовано безпечна і знезаражена ультрафіолетом. До того ж вона пом’якшена, має покращенi смаковi якостi з відкоригованим pH.

Ecosoft — міжнародна якість

Якість води, її дев'ять ступенів очищення підтверджені міжнародними сертифікатами якості і гарантуються виробниками автоматів розливу води Ecosoft. Залишилося зайти до Фори, зробити ковток і переконатися. Спробуйте!

Скористайтеся картою, щоб дізнатися адресу найближчої до вашого дому Фори, в якій встановлені автомати з очищеною водою. На зручній і зрозумілій карті ви швидко знайдете, де саме, в якому магазині і за якою адресою можна розраховувати на потрібні покупки. Навіть більше того, ви з легкістю зможете відстежити, що ще смачненького можна придбати в тій чи тій Форі.

Знайти смаколики

Цікавий факт

Ділянки мозку, які контролюють відчуття спраги і голоду, знаходяться поруч, тому ми часто плутаємо наше “голодний як вовк” з потребою організму вгамувати спрагу. Якщо привчити себе за першим покликом голоду передусім випивати склянку води – стрункість не змусить себе довго чекати.